Deltakende lag - terje storhaug-ligaen 2019

  • RøldalStort sett gamle ringrever som har vært ute en vinternatt før. Det de ikke har av fart tar de igjen på rutine.  
    • SK OddaLag fra Odda stiftet den 12.12.12. SK Odda består spillere i alle størrelser og fasonger.
     
    • IL SolnutLag fra vestsida med en god blanding av unge, fremadstormende spillere og erfarne ringrever.
       

    Kontaktperson: Jostein Skeie
     
     
    Kontaktperson: Joakim Sørå
     
    Kontaktperson: Lars Aga
    Farger: Blå.

    Påmeldte spillere (15 stk):
    1. Jostein Skeie
    2. Jarle Sandal
    3. Ådne Kvåle
    4. Tore Hamre
    5. Olav Juvet
    6. Eirik-Sondre Husby
    7. Inge Jordbrekke
    8. Helge Jordbrekke
    9. Øystein Halldorson
    10. Halldor Halldorson
    11. Jan Åge Stengårsnakken
    12. Håvard Stengårsbakken (
    A)
    13. Nils Vetle Medhus
    14. Eirik Sandal
    15. Erik Hagen
      Farger: Gul og svart.

    Påmeldte spillere (23 stk):
    1. Joakim Sørå
    2. Eivind Dahle Sjåstad
    3. Kristian Haugen
    4. Svein Olaf Hansen
    5. Jarle Øvsthus
    6. Mads Hauge (
    A)
    7. Trond Fjæra
    8. Tore G. Stengårdsbakken
    10. Sondre Tvedt
    11. Knut Ola Storø
    12. Jan-Eirik G. Bertelsen
    13. Bjarte Haara
    14. Olve S. Vangen (
    A)
    16. Hans Jørgen Bjørvik
    17. Ørjan Aarekol
    20. Nils Kristian Berge
    22. Fredrik Knutsen
    23. Hallvard S. Vangen
    24. Eric Jan Kerkhof
    25. Håkon Holan Solberg
    66. Stian Johansen
    69. Øystein B. Jacobsen
    99. Ken Tony Johansen
      Farger: Gul og svart.

    Påmeldte spillere (19 stk):
    1. Lars Aga
    2. Sjur Øygard
    3. Daniel O Naa
    4. Ådne M Raaen
    5. Espen Kråkevik
    6. Ivar I. Bleie
    7. Jarle Lundal
    8. Ådne Måkestad
    9. Bård-Are Aga
    10. Stein Tommy Varberg
    11. Andreas Kråkevik
    12. Eirik Nå Aga (
    A)
    13. Knut B. Hauso
    14. Martin Bleie
    15. Ivar Nå Aga (
    A)
    16. Håkon Måge Nå (
    A)
    17. Sverre Lekve (
    A)
    18. Svein Buer
    19. John Sørsand Graue

     

             
             
             
    Tizir TyssedalEt ungt lag med masse potensiale og noen aldrende stjerner. De fleste jobber ved bedriften Tizir Tyssedal (TTI).  
    • GutteklubbenDobbeltmester i Terje Storhaug-ligaen 2017 og 2018! Blir det hat-trick for Gutteklubben i 2019?
     
    • Docs´n´CopsNok et nykommerlag til 2017-sesongen. Gull i 2019?
       

    Kontaktperson:
    Mac Davidsen
     
     
    Kontaktperson: Vegard Lauritsen
     
     
    Kontaktperson: Oda Sunde Strand
     
    Farger: Hvit og svart.

    Påmeldte spillere (24 stk):
    1. Erlend Nondal
    2. Frode Eriksen
    3. Leif Magnus Larsen
    (A)
    4. Thanakon Khetkan
    5. Knut Ola Nilsen
    6. Endre Frøystein
    7. Mac Davidsen
    8. Kristoff Henning
    (A)
    9. Arild Tjelle
    (A)
    10. Tommy Hjørnevik
    11. Leiv-Andre Stensland
    12. Kim Jøran Svenning
    13. Roy Gravdal
    14. Fredrik Andersson
    (A)
    15. Thor Andre Dyrdal
    (A)
    16. Chatchai Tochaeng
    17. Thomas Skjold Olsen
    18. Jostein Pedersen
    19. Eirik Espe
    20. Martin Paulsen
    21. Christer Handeland
    22. Alexander Nikolai Nesse
    23. Geir Kysnes
    24. Cato Pedersen
      Farger: Hvit, blå og svart.

    Påmeldte spillere (21 stk):
    1. Erlend Oppedal
    2. Tore Rønhovde
    3. Jørn Veste
    4. Erling Bjarte Rullestad
    (A)
    5. Steffan Gundersen
    6. Pawel Szewczak
    7. Michal Szewczak
    8. Nils Petter Karlsen
    9. Vegard Lauritsen
    10. Rolf Rene Litsheim
    (A)
    11. Svein Haugen
    12. Thomas Skeie Nondal
    13. Øystein Freim
    14. Trond Harald Sævartveit
    15. Steffen Nes
    16. Tommy Litsheim
    (A)
    17. Krzysztof Lucjan Maciejek
    18. Bartosz Musinski
    19. Martin Meland
    20. Mo
    21. Sjur Øygard
      Farger: Lilla og hvit.

    Påmeldte spillere (14 stk):
    1 Sondov Stueland
    2 Espen Garberg
    3 Christer Krogedal
    4 Sebastian Ervik
    5 Oda Sunde Strand
    6 Oscar Ramstad
    7 Kristian Børve
    8 Martin Brekke
    9 Erlend Brekke
    10 Vegar Tegle Skjærvø
    11 Andreas Monsen (
    A)
    12 Bjarte Brekke (
    A)
    13 Martin Førde
    14 Daniel Brattebø
             
             
             
    Føyk ILEt lag med gamle Føyk-spillere som skal bygge opp et nytt storlag i bygda. De aller fleste kommer fra Seksekretsen på østsida av fjorden.  
    • IL HardingTrivelig gjeng fra Ullensvang øst med hovedsete på Lofthus.
      ComebackEt av fire damelag.
       

    Kontaktperson: Åsmund Andersen Sekse
     
     
    Kontaktperson: Hans Jakob Sekse
     
    Kontaktperson: Karoline Seljestad
     
    Farger: Rød og hvit.

    Påmeldte spillere (12 stk):
    1. Åsmund Andersen Sekse
    2. Karl Magnus Andersen
    3. Øyvind Andersen
    4. Jon Aslak Herstad
    5. Sindre Lutro
    6. Joakim Børve
    7. Heine Skogstad Herstad
    8. Eirik Opedal
    9. Roger Sandvold
    10. Sigurd Solheim
    11. Bård Steven Vedvik
    12. Sigve Børve
      Farger: Grønn og hvit.

    Påmeldte spillere (14 stk):
    1. Ingvald Aarsand
    2. Fredrik Gjester Hoel
    3. Erlend Hope (
    A)
    4. Ivar Tveito Eidnes
    5. Jone Dyvik
    6. Kristian Meling (
    A)
    7. Terje Meling
    8. Eivind Gregersen
    9. Gaute Meling
    10. Eirik Lutro
    11. Harald Alvavoll
    12. Kåre Eitrheim
    13. Magnus Opedal
    14. Hans Jakob Sekse
      Farger: Svart.

    Påmeldte spillere (12 stk):
    1. Amalie Fedje
    2. Karoline Seljestad
    3. Hilde Eikemo
    4. Celine Solvi Rasmussen
    5. Anniken Larsen
    6. Solveig Halldorsson
    7. Tora Torrisen
    8. Kristin Sandvin Pettersen
    9. Hege Sandvin Pettersen
    10. Elin Måge
    11. Mia Johannessen
    12. Emma Spratt
             
             
             
    JenteklubbenEt av fire damelag.   United FKEt av fire damelag.   4everyoungsEt av fire damelag.
       

    Kontaktperson: Inga Øygard Jaastad
     
     
    Kontaktperson: Veline Storhaug Fjæra
     
     
    Kontaktperson: Marianne Hemstad Lekve
     
    Farger: Gul og svart.

    Påmeldte spillere (16 stk):
    1. Karina M. Kråkevik
    2. Inga Øygard Jaastad
    3. Sigrid Halldorsson
    4. Silje Frøystein
    5. Sonja Velure
    6. May Hauso
    7. Stine Velure
    8. Cesilie Eide
    9. Ingvild Vintertun Bleie
    10. Guro Måkestad
    11. Åshild Haustveit
    12. Inga Måkestad
    13. Linn Mårstig Raaen
    14. Lena Frøystein
    15. Andrea Lauritsen Mala
    16. Helene Nesheim Wagtskjold
      Farger: Svart og hvit.

    Påmeldte spillere (12 stk):
    2. Veline Storhaug Fjæra
    8. Isabella Andersen
    14. Amanda Roa Underhaug
    10. Anne Victoria Macedo Kollbotn
    11. Eli Lekve
    6. Emilie Mannsåker
    12. Ingeborg Jøsendal
    1. Ingri Larsen
    7. Sigrid Buer Jacobsen
    9. Silje Kindem Fedje
    15. Sara Jordan Kaymakci
    17. Judith Sandvin
      Farger: Blå og hvit.

    Påmeldte spillere (20 stk):
    1. Beate Larsson
    2. Åsne Småbrekke
    3. Marie Opheim
    4. Marianne Evjen
    5. Linn Blindheim Stensland
    6. Monika Larsson
    7. Annbjørg Skare Molven
    8. Annette Smedegård
    9. Hanne Elisabeth Gudmundsen
    10. Anita Haugland
    11. Astrid Alfredsen
    12. Kristin Espe Jensson
    13. Nathalie Henkel Nilsen
    14. Marianne Hemstad Lekve
    15. Lene Lutro
    16. Bjørg O. Hove
    17. Stine M. O. Berg
    18. Tonje E. Nilsen
    19. Ingvild Sæbø Nilsen
    20. Marte Lauritsen Mala
             
             
             
             
             
    (A) = Aktiv spiller.