Kamper - terje storhaug-ligaen 2022

  • Kampdag 1 - Skotamyra, AgaTirsdag 03.05.2022

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Frøystein 1 19.00  IL Solnut  Thailand 1 - 0  IL Solnut: H. Måge (1)
     Thailand: -
     J. Lundal 2 19.00  Supermiks  Blanda 3 - 2  Supermiks: K.E. Jensson (2), A. Jørgensen (1)
     Blanda: A. Larsen (1), S.K. Fedje (1)
                 
     - 1 19.50  IL Solnut  WellGuard FK -  KAMPEN ER UTSATT. Ny dato kommer.
     K. Frøystein 2 19.50  Thailand  SK Odda 5 - 1  Thailand: E. Tjelle (1), S. Holven (1), J. Ribesen (1), C. Tochaeng (1), A. Tjelle (1)
     SK Odda: E.J. Kerkhof (1)
                 
                 

    Kampdag 2 - Kunstgressbanen, OddaTirsdag 07.06.2022

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Frøystein 1 19.50  IL Solnut  SK Odda 2 - 1  IL Solnut: S. Lekve (2)
     SK Odda: J.E. Bertelsen (1)
     S.T. Varberg 2 19.50  WellGuard FK  Thailand 5 - 1  WellGuard FK: K. Børve (2), T.S. Olsen (1), G.B. Kysnes (1), T. Divers (1)
     Thailand: A. Tjelle (1)
                 
     K. Frøystein 1 20.40  4everyoungs  Supermiks 4 - 1  4everyoungs: K. Seljestad (2), K.E. Jensson (2)
     Supermiks: A.L. Mala (1)
     S.T. Varberg 2 20.40  WellGuard FK  SK Odda 2 - 0  WellGuard FK: T.S. Olsen (2)
     SK Odda: -
                 
                 

    Kampdag 3 - Skotamyra, AgaTirsdag 30.08.2022

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     T. Nordmark 1 19.00  WellGuard FK  IL Solnut -  WellGuard FK: -
     IL Solnut: -
     K.B. Hauso 2 19.00  SK Odda  Thailand -  SK Odda: -
     Thailand: -
                 
     T. Nordmark 1 19.50  Thailand  IL Solnut -  Thailand: -
     IL Solnut: -
     K.B. Hauso 2 19.50  Blanda  4everyoungs -  Blanda: -
     4everyoungs: -
                 
                 

    Kampdag 4 - Odda stadion, OddaLørdag 24.09.2022

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     J.V. Holmberg 1 12.00  SK Odda  WellGuard FK -  SK Odda: -
     WellGuard FK: -
     T. Nordmark 2 12.00  Blanda  Supermiks -  Blanda: -
     Supermiks: -
                 
     J.V. Holmberg 1 12.50  SK Odda  IL Solnut -  SK Odda: -
     IL Solnut: -
     T. Nordmark 2 12.50  Supermiks  4everyoungs -  Supermiks: -
     4everyoungs: -
                 
     J.V. Holmberg 1 13.40  4everyoungs  Blanda -  4everyoungs: -
     Blanda: -
     T. Nordmark 2 13.40  Thailand  WellGuard FK -  Thailand: -
     WellGuard FK: -
                 


     

    KAMpfakta fra tidligere sesonger i terje storhaug-ligaen