-
Kamper - terje storhaug-ligaen 2017
-
Kampdag 1 - Skotamyra, AgaTirsdag 18.04.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) T. Nordmark 1 18.00 Docs´n´Cops Solnut 1 - 4 Docs´n´Cops: A. Valeur (1)
Solnut: L. Aga (2), S.T. Varberg (1), S. Lekve (1)K. Frøystein 2 18.00 Fonna Røldal 0 - 8 Fonna: -
Røldal: J. Skeie (3), T. Hamre (2), Dochan (1), J. Sandal (1), Selvmål (1)T. Nordmark 1 18.50 Tizir Tyssedal Gutteklubben 2 - 3 Tizir Tyssedal: E. Frøystein (2)
Gutteklubben: M. Szewczak (1), E. Oppedal (1), E.B. Rullestad (1)K. Frøystein 2 18.50 BIL Zinken Skare 0 - 4 BIL Zinken: -
Skare: B. Brekke (3), G.B. Kysnes (1)T. Nordmark 1 19.40 SK Odda Harding 0 - 0 SK Odda: -
Harding: -K. Frøystein 2 19.40 Solnut Føyk 1 - 0 Solnut: B.-A. Aga (1)
Føyk: -T. Nordmark 1 20.30 Gutteklubben Docs´n´Cops 8 - 0 Gutteklubben: S. Storli (3), R.R. Litsheim (2), E.B. Rullestad (1), E. Oppedal (1), J. Veste (1)
Docs´n´Cops: -K. Frøystein 2 20.30 Skare Fonna 9 - 4 Skare: B. Brekke (4), Ø. Børve (2), G.B. Kysnes (1), T. Nondal (1), B. Musinski (1)
Fonna: K.T. Johansen (1), A.N. Lægreid (1), T. Lægreid (1), B. Nazari (1)Kampdag 2 - Tyssedal stadionMandag 15.05.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) T. Nordmark 1 18.00 Solnut Gutteklubben 1 - 5 Solnut: H.M. Naa (1)
Gutteklubben: N.P. Karlsen (3), S. Gundersen (1), J. Veste (1)K. Frøystein 2 18.00 SK Odda BIL Zinken 3 - 1 SK Odda: R. Kvile (2), T. Fjæra (1)
BIL Zinken: S. Beyene (1)T. Nordmark 1 18.50 Føyk Røldal 2 - 3 Føyk: K.M. Andersen (1), Å.A. Sekse (1)
Røldal: R.Tveit (1), E. Sandal (1), J. Skeie (1)K. Frøystein 2 18.50 Harding Tizir Tyssedal 1 - 4 Harding: P.J. Høye (1)
Tizir Tyssedal: E. Frøystein (2), T. Litsheim (1), K.J. Svenning (1)T. Nordmark 1 19.40 Docs´n´Cops Harding 4 - 1 Docs´n´Cops: A. Valeur (1), M. Førde (1), M. Brekke (1), V. Skjærvø (1)
Harding: K.A.B. Hansen (1)K. Frøystein 2 19.40 Fonna SK Odda 2 - 5 Fonna: Selvmål (1), K.T. Johansen (1)
SK Odda: J. Øvsthus (2), R. Kvile (1), J.-E. Bertelsen (1), T.G. Stengårdsbakken (1)T. Nordmark 1 20.30 Tizir Tyssedal BIL Zinken 0 - 0 Tizir Tyssedal: -
BIL Zinken: -K. Frøystein 2 20.30 Gutteklubben Røldal 1 - 0 Gutteklubben: M. Szewczak (1)
Røldal: -Kampdag 2B - Røldal stadionTirsdag 30.05.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) T. Nordmark 1 19.00 Røldal Skare 4 - 3 Røldal: J. Sandal (3), T. Hamre (1)
Skare: G.B. Kysnes (2), B. Brekke (1)Kampdag 3 - Skotamyra, AgaTorsdag 15.06.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) K. Frøystein 1 18.00 Gutteklubben Føyk 8 - 0 Gutteklubben: V. Lauritsen (2), M. Szewczak (1), Ø. Freim (1), R. Litsheim (1), S. Gundersen (1), E. Oppedal (1), J. Veste (1)
Føyk: -S. Stueland 2 18.00 Harding Solnut 1 - 3 Harding: T. Meling (1)
Solnut: B.-A. Aga (1), L. Aga (1), H.M. Nå (1)K. Frøystein 1 18.50 Bil Zinken Docs´n´Cops 2 - 2 BIL Zinken: B. Sellevåg (1), A. Monsen (1)
Docs´n´Cops: A. Valeur (1), M. Førde (1)S. Stueland 2 18.50 Tizir Tyssedal Fonna 2 - 2 Tizir Tyssedal: E. Frøystein (2)
Fonna: K.T. Johansen (2)K. Frøystein 1 19.40 Føyk Skare 2 - 5 Føyk: K. Meling (1), A. Kabaya (1)
Skare: G.B. Kysnes (2), B. Brekke (1), I. Rasmussen (1), Selvmål (1)K. Frøystein 1 20.30 Gutteklubben Harding 5 - 1 Gutteklubben: R. Litsheim (2), E. Oppedal (2), M. Szewczak (1)
Harding: T. Meling (1)S. Stueland 2 20.30 Solnut BIL Zinken 3 - 1 Solnut: S. Lekve (2), L. Aga (1)
BIL Zinken: B. Sellevåg (1)Kampdag 4 - Odda stadionOnsdag 16.08.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) T. Nordmark 1 18.00 Skare Tizir Tyssedal 2 - 9 Skare: B. Brekke (1), G.B. Kysnes (1)
Tizir Tyssedal: A. Tjelle (3), C. Tochaeng (2), T. Litsheim (2), L.M. Larsen (1), T.A. Dyrdal (1)K. Frøystein 2 18.00 Gutteklubben Fonna 3 - 1 Gutteklubben: E.B. Rullestad (2), E. Oppedal (1)
Fonna: B. Nazari (1)T. Nordmark 1 18.50 Røldal Docs´n´Cops 4 - 6 Røldal: E. Fresvik (2), O. Juvet (1), Å. Kvåle (1)
Docs´n´Cops: P. Skjervø (3), V. Skjervø (2), M. Førde (1)K. Frøystein 2 18.50 BIL Zinken Føyk 1 - 5 BIL Zinken: B. Sellevåg (1)
Føyk: J.A. Herstad (3), Ø. Andersen (1), Å. Sekse (1)T. Nordmark 1 19.40 Tizir Tyssedal SK Odda 2 - 4 Tizir Tyssedal: L.M. Larsen (1), T.A. Dyrdal (1)
SK Odda: J. Øvsthus (2), J.-E. Bertelsen (1), H. Vangen (1)K. Frøystein 2 19.40 Fonna Harding 3 - 3 Fonna: K.T. Johansen (1), T. Nilsen (1), A.N. Lægreid (1)
Harding: I.T. Eidnes (2), J. Dyvik (1)T. Nordmark 1 20.30 Docs´n´Cops Skare 3 - 1 Docs´n´Cops: M. Førde (2), V. Skjervø (1)
Skare: A. Svåsand (1)K. Frøystein 2 20.30 Solnut Røldal 12 - 4 Solnut: H.M. Nå (4), S. Lekve (4), L. Aga (2), E.N. Aga (1),
Å. Måkestad (1)
Røldal: J. Sandal (2), O. Juvet (1), E.S. Husby (1)Kampdag 4B - Røldal stadionTirsdag 05.09.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) T. Nordmark 1 19.00 Røldal SK Odda 4 - 5 Røldal: T. Hamre (2), O. Juvet (1), Å. Kvåle (1)
SK Odda: T.G. Stengårdsbakken (2), H. Vangen (1), H.S. Solberg (1), S. Tvedt (1)Kampdag 4C - Odda stadionTirsdag 12.09.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) K. Frøystein 1 20.15 SK Odda Docs´n´Cops 6 - 2 SK Odda: J. Øvsthus (5), T.G. Stengårdsbakken (1)
Docs´n´Cops: V. Skjervø (1), A. Valeur (1)Kampdag 5 - Lofthus stadionMandag 18.09.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) K. Frøystein 1 18.00 Docs´n´Cops Fonna 2 - 3 Docs´n´Cops: M. Førde (1), V. Skjervø (1)
Fonna: V. Aase (2), K.T. Johansen (1)S. Stueland 2 18.00 Harding Føyk 2 - 2 Harding: K.A.B. Hansen (2)
Føyk: J.A. Herstad (1), K. Meling (1)I. Aarsand 1 18.50 SK Odda Skare 0 - 8 SK Odda: -
Skare: B. Brekke (3), Ø. Børve (1), S. Stueland (1), C. Rasmussen (1), G.B. Kysnes (1), B. Musinski (1)K. Frøystein 2 18.50 BIL Zinken Gutteklubben 0 - 5 BIL Zinken: -
Gutteklubben: E. Oppedal (2), S. Gundersen (1), R. Litsheim (1), V. Lauritsen (1)K. Frøystein 1 19.40 Tizir Tyssedal Røldal 15 - 2 Tizir Tyssedal: A. Tjelle (3), T. Litsheim (3), T. Khetkan (3), E. Frøystein (2), C. Toacheng (2), T. Olsen (1), Selvmål (1)
Røldal: T. Hamre (1), E. Fresvik (1)S. Stueland 2 19.40 Fonna Solnut 5 - 6 Fonna: K.T. Johansen (3), V. Aase (1), Selvmål (1)
Solnut: S. Lekve (2), S. Øygard (2), E.N. Aga (1), L. Aga (1)K. Frøystein 1 20.30 Føyk SK Odda 3 - 1 Føyk: J.A. Herstad (3)
SK Odda: T.G. Stengårdsbakken (1)S. Stueland 2 20.30 Harding BIL Zinken 1 - 1 Harding: T. Olsen (1)
BIL Zinken: R.A. Hukkelås (1)Kampdag 5B - Odda stadionOnsdag 11.10.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) S. Stueland 1 19.30 Tizir Tyssedal Solnut 8 - 6 Tizir Tyssedal: A. Tjelle (4), T. Litsheim (2), F. Andersson (1), L.M. Larsen (1)
Solnut: S. Øygard (2), E.N. Aga (1), Å. Måkestad (1), L. Aga (1), H.M. Nå (1)Kampdag 6 - Odda stadionLørdag 14.10.2017
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) T. Nordmark 1 10.00 Føyk Tizir Tyssedal 6 - 3 Føyk: Å.A. Sekse (2), J.A. Herstad (1), K. Meling (1), G.M. Meland (1), B. Vedvik (1)
Tizir Tyssedal: L.M. Larsen (2), E. Frøystein (1)K. Frøystein 2 10.00 BIL Zinken Fonna 5 - 7 BIL Zinken: S.T. Mannsåker (2), J. Gundersen (2), R. Hukkelås (1)
Fonna: K.T Johansen (4), V. Aase (2), J.M. Flisram (1)T. Nordmark 1 10.50 Skare Solnut 3 - 3 Skare: S. Øygard (2), L. Aga (1)
Solnut: J. Rasmussen (1), C. Rasmussen (1), G.B. Kysnes (1)K. Frøystein 2 10.50 Røldal Harding 1 - 8 Røldal: J. Sandal (1)
Harding: T. Meling (3), K.A.B. Hansen (2), M. Opedal (1), K. Hope (1), I.T. Eidnes (1)T. Nordmark 1 11.40 Fonna Føyk 2 - 1 Fonna: S. Hauge (2)
Føyk: E. Lutro (1)K. Frøystein 2 11.40 Docs´n´Cops Tizir Tyssedal 3 - 4 Docs´n´Cops: V. Skjærvø (1), T. Lehman (1), A. Valeur (1)
Tizir Tyssedal: E. Frøystein (3), L.M. Larsen (1)T. Nordmark 1 12.30 Solnut SK Odda 7 - 2 Solnut: S. Lekve (5), Å. Måkestad (1), O.A. Seljestad (1)
SK Odda: J.E.G. Bertelsen (1), J.H. Lande (1)K. Frøystein 2 12.30 Gutteklubben Skare 1 - 3 Gutteklubben: V. Lauritsen (1)
Skare: G.B. Kysnes (2), B. Brekke (1)E. Stueland 1 13.20 Føyk Docs´n´Cops 6 - 7 Føyk: J.A. Herstad (2), E. Børve (1), R. Lutro (1), K.M. Andersen (1), Å.A. Sekse (1)
Docs´n´Cops: V. Skjærvø (4), A. Valeur (2), O.S. Strand (1)K. Frøystein 2 13.20 BIL Zinken Røldal 3 - 0 Seier til BIL Zinken - Røldal klarte ikke å stille lag. E. Stueland 1 14.10 SK Odda Gutteklubben 2 - 4 SK Odda: J.E.G. Bertelsen (1), S. Tvedt (1)
Gutteklubben: V. Lauritsen (2), S. Gundersen (1), S. Haugen (1)K. Frøystein 2 14.10 Harding Skare 6 - 1 Harding: I.T. Eidnes (3), J.V. Meling (1), M. Opedal (1), K.A.B. Hansen (1)
Skare: G.B. Kysnes (1)
KAMpfakta fra tidligere sesonger i terje storhaug-ligaen
-